My Profile

abolfazl asgari

Contact Details


Bio

جاذبه های دیدنی در زمرد آسیا – کشور مالزی

کشور زیبا و سرسبز مالزی به یکی از قطب های گردشگری پرطرفدار در قاره آسیا تبدیل شده و به خصوص در دو دهه اخیر مورد توجه و استقبال گردشگران از سراسر دنیا قرار گرفته است . این کشور که در میان پیشرفته ترین کشورهای آسیایی قرار دارد ، توانسته همگام به توسعه در عرصه های مختلف از طبیعت و محیط زیست خود حفاظت کند . از این رو حین سفر به این کشور با شهرهای مدرن و طبیعتی بکر و دست نخورده مواجه خواهید شد .

 مالزی دارای امتیازات فراوان است که مهم ترین آن همین طبیعت بکر و فوق العاده زیباست . اما در کنار آن امکانات رفاهی و تفریحی سطح بالا در شهرهای توریستی آن سبب جلب رضایت مسافران شده و روز به روز بر تعداد گردشگران آن افزوده می شود . در ادامه باید افزود کشور مالزی دارای جزایر بسیار زیبایی است که هر کدام با وجود امتیازات مختلف نظیر آرامش و امنیت ، امکانات رفاهی متنوع ، دارا بودن اقامتگاههای لوکس و مدرن و ... برای اقامت بسیار ایده آل هستند . جزیره مشهور لنکاوی -  پانگکور -  پرهنتیان - ریدانگ - تیومان و راوا  که همگی  در غرب مالزی قرار دارند و جزیره زیبای سیپادان و ماتاکینگ که در شرق مالزی قرار دارند ، همگی دارای این امتیازات هستند و برخی به شهرت جهانی رسیده اند  .

در ادامه این مطلب سفر باتو ، برآنیم تا برخی از جاذبه های دیدنی کشور مالزی را به شما معرفی کنیم . پس تا انتها همراهمان باشید .